Django Debug Toolbar - en to sk translation catalogue (114 entries)

en: %(cache_calls)d call in %(time).2fms | %(cache_calls)d calls in %(time).2fms
sk[0]: %(cache_calls)d volanie za %(time).2fms
sk[1]: %(cache_calls)d volania za %(time).2fms
sk[2]: %(cache_calls)d volaní za %(time).2fms
sk[3]: %(cache_calls)d volaní za %(time).2fms

en: Cache calls from %(count)d backend | Cache calls from %(count)d backends
sk[0]: Cache volania z %(count)d backendu
sk[1]: Cache volania z %(count)d backendov
sk[2]: Cache volania z %(count)d backendu
sk[3]: Cache volania z %(count)d backendov

en: Headers
sk: Hlavičky

en: Profiling
sk: Analýza

en: Intercept redirects
sk: Zachytiť presmerovania

en: Request
sk: Požiadavka

en: <no view>
sk: <ziadne zobrazenie>

en: <unavailable>
sk: <nedostupny>

en: Settings
sk: Nastavenia

en: %(num_receivers)d receiver of 1 signal | %(num_receivers)d receivers of 1 signal
sk[0]: %(num_receivers)d príjemca 1 signálu
sk[1]: %(num_receivers)d príjemcovia 1 signálu
sk[2]: %(num_receivers)d príjemcov 1 signálu
sk[3]: %(num_receivers)d príjemcov 1 signálu

en: %(num_receivers)d receiver of %(num_signals)d signals | %(num_receivers)d receivers of %(num_signals)d signals
sk[0]: %(num_receivers)d príjemca %(num_signals)d signálu
sk[1]: %(num_receivers)d príjemcov %(num_signals)d signálov
sk[2]: %(num_receivers)d príjemcu %(num_signals)d signálu
sk[3]: %(num_receivers)d príjemcov %(num_signals)d signálov

en: Signals
sk: Signály

en: Repeatable read
sk: Opakovateľné čítanie

en: Serializable
sk: Premenná

en: Idle
sk: Nečinný

en: Active
sk: Aktívne

en: In transaction
sk: V transakcii

en: In error
sk: Chyba

en: Unknown
sk: (neznámy)

en: Static files (%(num_found)s found, %(num_used)s used)
sk: Statické súbory (%(num_found)s nájdených, %(num_used)s použitých)

en: Static files
sk: Statické súbory

en: %(num_used)s file used | %(num_used)s files used
sk[0]: %(num_used)s použitý súbor
sk[1]: %(num_used)s použité súbory
sk[2]: %(num_used)s použitých súborov
sk[3]: %(num_used)s použitých súborov

en: Templates
sk: Šablóny

en: Templates (%(num_templates)s rendered)
sk: Šablóny (%(num_templates)s spracovaných)

en: Total: %0.2fms
sk: Celkovo: %0.2fms

en: Time
sk: Čas

en: User CPU time
sk: Užívateľský čas CPU

en: %(utime)0.3f msec
sk: %(utime)0.3f msek

en: System CPU time
sk: Systémový čas CPU

en: %(stime)0.3f msec
sk: %(stime)0.3f msek

en: Total CPU time
sk: Celkový čas CPU

en: %(total)0.3f msec
sk: %(total)0.3f msek

en: Elapsed time
sk: Uplynutý čas

en: %(total_time)0.3f msec
sk: %(total_time)0.3f msek

en: Context switches
sk: Prepnutí kontextu

en: %(vcsw)d voluntary, %(ivcsw)d involuntary
sk: %(vcsw)d dobrovoľných, %(ivcsw)d nedobrovoľných

en: Versions
sk: Verzie

en: Hide toolbar
sk: Skryť panel nástrojov

en: Hide
sk: Skryť

en: Show toolbar
sk: Zobraziť panel nástrojov

en: Disable for next and successive requests
sk: Zakázať pre ďalšie a nasledujúce požiadavky

en: Enable for next and successive requests
sk: Povoliť pre ďalšie a nasledujúce požiadavky

en: Summary
sk: Zhrnutie

en: Total calls
sk: Celkovo volaní

en: Total time
sk: Celkový čas

en: Cache hits
sk: Volaní cache

en: Cache misses
sk: Vynechania cache

en: Commands
sk: Príkazy

en: Calls
sk: Volania

en: Time (ms)
sk: Čas (ms)

en: Type
sk: Typ

en: Arguments
sk: Argumenty

en: Keyword arguments
sk: Kľúčové argumenty

en: Request headers
sk: Hlavičky požiadavky

en: Key
sk: Kľúč

en: Value
sk: Hodnota

en: Response headers
sk: Hlavičky odpovede

en: WSGI environ
sk: WSGI prostredie

en: Since the WSGI environ inherits the environment of the server, only a significant subset is shown below.
sk: Keďže WSGI prostredie dedí z prostredia servera, je nižšie zobrazená iba významná podmnožina.

en: Path
sk: Cesta

en: Action
sk: Akcia

en: Variable
sk: Premenná

en: Call
sk: Volanie

en: Per
sk: Za

en: Count
sk: Počet

en: View information
sk: Zobraziť informácie

en: View function
sk: View funkcia

en: URL name
sk: URL meno

en: No cookies
sk: Žiadne cookies

en: Session data
sk: Dáta relácie

en: No session data
sk: Žiadne dáta relácie

en: GET data
sk: GET dáta

en: No GET data
sk: Žiadne GET dáta

en: POST data
sk: POST dáta

en: No POST data
sk: Žiadne POST dáta

en: Setting
sk: Nastavenie

en: Signal
sk: Signál

en: Receivers
sk: Príjemcovia

en: %(num)s query | %(num)s queries
sk[0]: %(num)s dopyt
sk[1]: %(num)s dopyty
sk[2]: %(num)s dopytu
sk[3]: %(num)s dopytov

en: Query
sk: Dopyt

en: Timeline
sk: Časová os

en: Connection:
sk: Pripojenie:

en: Isolation level:
sk: Úroveň izolácie:

en: Transaction status:
sk: Stav transakcie:

en: (unknown)
sk: (neznámy)

en: No SQL queries were recorded during this request.
sk: V priebehu tejto požiadavky neboli zaznamenané žiadne SQL dopyty.

en: SQL explained
sk: SQL vysvetlené

en: Executed SQL
sk: Vykonané SQL

en: Database
sk: Databáza

en: SQL profiled
sk: SQL profilované

en: Error
sk: Chyba

en: SQL selected
sk: SQL označené

en: Empty set
sk: Prázdny rad

en: Static file path | Static file paths
sk[0]: Cesta k statickému súboru
sk[1]: Cesty k statickým súborom
sk[2]: Cesty k statickým súborom
sk[3]: Ciest k statickým súborom

en: None
sk: Žiadny

en: Static file app | Static file apps
sk[0]: Aplikácia pre statické súbory
sk[1]: Aplikácie pre statické súbory
sk[2]: Aplikácie pre statické súbory
sk[3]: Aplikácií pre statické súbory

en: Static file | Static files
sk[0]: Statický súbor
sk[1]: Statické súbory
sk[2]: Statického súbora
sk[3]: Statických súborov

en: %(payload_count)s file | %(payload_count)s files
sk[0]: %(payload_count)s súbor
sk[1]: %(payload_count)s súbory
sk[2]: %(payload_count)s súbora
sk[3]: %(payload_count)s súborov

en: Location
sk: Poloha

en: Template source:
sk: Zdrojový kód šablóny:

en: Template path | Template paths
sk[0]: Cesta k šablóne
sk[1]: Cesty k šablóne
sk[2]: Cesty k šablóne
sk[3]: Ciest k šablóne

en: Template | Templates
sk[0]: Šablóna
sk[1]: Šablóny
sk[2]: Šablóny
sk[3]: Šablón

en: Toggle context
sk: Prepnúť kontext

en: Context processor | Context processors
sk[0]: Spracovateľ kontextu
sk[1]: Spracovatelia kontextu
sk[2]: Spracovateľa kontextu
sk[3]: Spracovateľov kontextu

en: Resource usage
sk: Využitie prostriedkov

en: Resource
sk: Prostriedok

en: Browser timing
sk: Čas prehliadača

en: Timing attribute
sk: Časový atribút

en: Milliseconds since navigation start (+length)
sk: Milisekúnd od spustenia navigácie (+dĺžka)

en: Name
sk: Meno

en: Version
sk: Verzia

en: Location:
sk: Poloha:

en: The Django Debug Toolbar has intercepted a redirect to the above URL for debug viewing purposes. You can click the above link to continue with the redirect as normal.
sk: Django Debug Toolbar zachytil presmerovanie na vyššie uvedenú URL pre účely ladenia. Pre normálne presmerovanie môžete kliknúť na vyššie uvedený odkaz.

en: Data for this panel isn't available anymore. Please reload the page and retry.
sk: Dáta pre tento panel už nie sú k dispozícii. Načítajte si prosím stránku a skúste to znova.
