Django Debug Toolbar - en to he translation catalogue (21 entries)

en: Signals
he: סיגנלים

en: Serializable
he: משתנה

en: Active
he: פעילות

en: In error
he: שגיאה

en: Templates
he: תבניות

en: Time
he: זמן

en: Versions
he: גירסאות

en: Hide
he: הסתר

en: Type
he: סוג

en: Key
he: מפתח

en: Value
he: ערך

en: Action
he: פעילות

en: Variable
he: משתנה

en: No GET data
he: אין נתוני GET

en: No POST data
he: אין נתוני POST

en: Signal
he: סיגנל

en: Executed SQL
he: SQL שבוצע

en: Error
he: שגיאה

en: Empty set
he: קבוצה ריקה

en: Location
he: מקום

en: Template | Templates
he[1]: תבנית
